Pilna auto aplīmēšana.

SIA ‘’Netlera Projekti’’ piedāvā Jums jaunu un efektīvu veidu kā ātri un lēti pilnībā pārveidot Jūsu transporta līdzekļa vizuālo tēlu. Auto aplīmēšanas procesa gaitā Jūsu transporta līdzeklis tiek pilnībā apvilkts ar Jūsu izvēlētā toņa un veida līmplēvi, tādejādi pilnībā mainot tā krāsu un izskatu. 

Salīdzinot pilnīgu auto aplīmēšanu ar transporta līdzekļa krāsošanu, auto aplīmēšanai ir vairākas būtiskas priekšrocības:
1)    Pilnīgas auto aplīmēšanas process aizņem tikai 3 dienas.
2)    Plēves noturības laiks ir 10-12 gadi, taču jebkurā brīdī var plēvi noplēst un atgūt auto iepriekšējo izskatu pilnīgi neskartā stāvoklī!
3)    Ja gadās iekļūt satiksmes negadījumā, tad nav nepieciešamas ilgas procedūras ar īstās krāsas jaukšanu un toņa piemeklēšanu, Jums jāpārlīmē tikai konkrētā detaļa ar tādu pašu līmplēvi, kāda izmantota visa auto aplīmēšanai.
4)    Ar auto aplīmēšanu, pateicoties plēvju dažādībai, iespējams ātri un par to pašu naudu īstenot pašus sarežģītākos projektus, tādus kā 3d karbona, hameleona vai pērles krāsas aplīmēšanu, kas veicot krāsošanu maksātu neskaitāmas reizes vairāk.

SIA ''Netlera Projekti'', Adrese: Andrejostas iela 4, Rīga. Tel:  +371 26126867  e-mail: nproject@nproject.lv        e-mail: davis@nproject.lv